Nord-Est
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

APLICATIE MATRIX2

2 participanți

In jos

APLICATIE MATRIX2 Empty APLICATIE MATRIX2

Mesaj  lupu666 Mier Noi 03, 2010 3:45 am

Nume:lupu666

Jucator ID: http://speed.travian.ro/spieler.php?uid=7086

Populatie:371

Locatie ( NW/NE/SW/SE) si coordonate:NE 87|16

Daca poate cineva recomanda pentru tine:....

De cat timp joci Travian:de 2 saptamani

Daca ai jucat si alte servere, daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp:am jucat timp de 2 ani dar anul trecut nu am putut juca si m`am lasat

Daca ai facut parte din alta alianta pe acest server, daca da care:Natars2

Care au fost/sunt motivele pentru care ai parasit/vrei sa parasesti alianta/aliantele:pe langa mine sunt foarte putini jucatori din natars pe cand din matrix sunt mai multi si pot sa fiu ajutat si sa ajut daca este nevoie

Cat de des intri pe Travian:stau pe travian intre orele 15:30-21:30

Cine sunt sitteri tai(numele in joc al lor):bomu

Care sunt telurile tale pentru sfarsit:sa ajung in top

Ce strategie ai folosit pana acum/Ce stil de joc ai:joc in aparare deocamdata

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse):ma numesc Ionut, am 16 ani, locuiesc in localitatea Paltinoasa judetul Suceava si sunt elev in cl a 10-a

Daca ai avut vreodata relatii cu jucatori din Matrix:m`a atacat unforgiven dar m`am imprietenit cu el

Ce relatii ai cu vecinii tai/Eventuale probleme, conflicte personale cu ei:am 2-3 ferme pe langa mine, doar atat

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii Matrix pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra:DA

lupu666
Bautor de bere
Bautor de bere

Mesaje : 3
Data de inscriere : 03/11/2010

Sus In jos

APLICATIE MATRIX2 Empty Re: APLICATIE MATRIX2

Mesaj  mulder Mier Noi 03, 2010 4:24 am

Acceptat,ia legatura cu cineva din conducerea aliantei MATRIX 2 pentru invite!!!

Welcome
mulder
mulder
Admin
Admin

Mesaje : 200
Data de inscriere : 06/10/2010
Localizare : Iasi

https://nord-est.forumgratuit.ro

Sus In jos

APLICATIE MATRIX2 Empty caut alianta

Mesaj  arabela Sam Dec 04, 2010 11:00 pm

Populatie:170

Locatie ( NE) si coordonate: NE (28|39)

Daca poate cineva recomanda pentru tine: didi_didi

De cat timp joci Travian: de 4 ani si am terminat doar 2 servare

Daca ai jucat si alte servere, daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp: jamilla./ arabela .. ca aliante Phoenix /RKS/

Daca ai facut parte din alta alianta pe acest server, daca da care:RKS

Care au fost/sunt motivele pentru care ai parasit/vrei sa parasesti alianta/aliantele: Motivul a fost conducerea...la o saptamana am preluat eu conducerea aliantei ca se ducea in jos ..iar de pe locul 31 ..am ajuns pe locul 15 .. moment in care liderul aliantei Mukles cel care detinea si ambasada ..a fugit ..si nu am avut puterea sa o iau de la capat ..eram singura care ma ocupam de alianta'

Cat de des intri pe Travian:6 ore pe zi le stau

Cine sunt sitteri tai(numele in joc al lor): nu am nici un sitter ..si nici nu cred k voi avea nevoie

Care sunt telurile tale pentru sfarsit: presupun k toti ne dorim sa fim intr'o alianta si sa castigam ..??? Eu asta imi doresc

Ce strategie ai folosit pana acum/Ce stil de joc ai: Deff ..pt k ma reprezinta ca fata nu ca nu stiu ..dar imi e mai greu sa stau nopti lungi ptr organizarea atacurilor :d

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse): am 24 de ani si sunt olteanca' din craiova

Daca ai avut vreodata relatii cu jucatori din Matrix: numai relati de prietenie

Ce relatii ai cu vecinii tai/Eventuale probleme, conflicte personale cu ei: fara conflicte si fara probleme pana acum ( si sper asa sa si ramana)

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii Matrix pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra: consider ceva normal pt o alianta de top ..da sunt de acord

arabela
Vizitator


Sus In jos

APLICATIE MATRIX2 Empty Re: APLICATIE MATRIX2

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum